Apie mus

Šiais laikais žmonės labai rūpinasi sveikata t.y derinys tarp sveiko raciono bei aktyvaus gyvenimo būdo. Visi žinome jog sveikata yra didžiausias mūsų turtas, o aktyvus laisvalaikis padeda tą turtą saugoti, mes norime tiesiog padėti žmonėms užsiimti aktyviomis pramogomis, pasiūlyti tai kas yra naują ir įtraukiančio.
Esame grupelė jaunų ir aktyvių entuziastų, kurie nori Jums pasiūlyti naują aktyvaus laiko praleidimo būdą . Tai yra naujovė visame pasaulyje, Lietuvoje tik kelios įmonės gali pasiūlyti šią veiklą. Kur gali būti geriau, nei Trakuose, kur tiek gražių ir įspūdingų vietų, salų salelių, Trakų Pilis, kur kasmet vyksta irklavimo čempionatai, kurie pritraukia daugybę žiūrovų.
Irklentės – tiems kas mėgsta laiką leisti aktyviai, pabūti gamoje prie vandens telkinių, norintiems atrasti kažką naujo ir patirti naujų įspūdžių. Pramoga tinka įvairaus amžiaus žmonėms nuo vaikų iki vyresnio amžiaus žmonių, puiki galimybė vaikams mokytis plaukti, nes irklentė tai yra tarsi plūduras, o vyresniems prisiminti kaip laikyti pusiasvyrą.
Mes pasiruošę padėti Jums išbandyti šią naują pramogą. Esame imlūs ir lankstūs, galime suorganizuoti grupinius užsiėmimus, pristatyti irklentes į norimą vietą, pravesti apmokymus ar išnuomoti ilgesniam laikui.

….“Sveikata taip pranoksta visas kitas gyvenimo gėrybes, kad visai sveikas skurdžius laimingesnis už sergantį karalių.”….. Artūras Šopenhaueris